Image
Začněte, jako všechny dnešní hvězdy Formule 1. Vstupte do světa motorsportu, staňte se členy kartingového klubu Motokáry Hořovice!

Dětský kartingový klub Hořovice je určený pro začínající, ale i pokročilé jezdce od 4 do 12 let. V našem areálu poskytujeme plné zázemí dětskému kartingovému sportu.


Cílem klubu je zajistit optimální podmínky pro děti a rodiče se zájmem o motoristický sport, ať už úplné začátečníky, tak i pro pokročilé, zkušené jezdce hledající špičkové zázemí se všemi výhodami mateřské trati, tréninkových kapacit, koučingu zkušenými instruktory, ale i servisu, skladování s možnostmi zajištění špičkového materiálu a vybavení.


Děti ve věkové skupině od 4 do 6 let jezdí na homologovaných závodních motokárách o objemu motoru do 50 ccm.


Děti ve věkové skupině od 6 do 12 let jezdí na homologovaných závodních motokárách o objemu motoru do 60 ccm.


NABÍDKOVÉ PROGRAMY KLUBU:

1. Začátečník:

Zapůjčení klubové motokáry 50 ccm / 60 ccm, volné hodiny na dráze, školení jízdy a základy chování na dráze se zkušeným instruktorem, pravidelné tréninky, zapůjčení výstroje: přilba, rukavice, hrudní chránič, šíjový chránič.2. Pokročilý:

Vyžaduje vlastní motokáru, obsah programu je: skladování motokáry v areálu v zabezpečeném skladu, kompletní servis, veškeré náplně – oleje, benzin, volné tréninkové hodiny na dráze, školení se zkušeným instruktorem, pravidelné tréninky, vyhodnocení telemetrie.


SPECIFIKA A FILOSOFIE DRÁHY

Dráha je zbudována s orientací na maximální bezpečnost při zachování náročnosti a intenzitě adrenalinového prožitku. Délka dráhy je 970 m, šíře se pohybuje od 6 do 7,5 m. Layout dráhy je variabilní s možností vytvoření mnoha variant okruhů i s možností tzv. jokera. Dráha je ohraničena bezpečnostními barierami z pneumatik pro šetrné zastavení motokáry při vyjetí z trati. Venkovní trať umožňuje trénink za jakéhokoli počasí a navyšuje tak konkurenční výhodu jezdců v případě závodu na mokré trati


NÁŠ SPOLEČNÝ CÍL

Cílem našeho programu je poskytnout všem jezdcům, kteří projeví zájem, účast na závodech mistrovství republiky v kategoriích 50ccm 2t, 60ccm mini 2t, 60ccm baby 2t, 60ccm easy 2t, pod hlavičkou Karting klubu Motokáry Hořovice.

Účast na závodech není povinností. Je možné jako člen absolvovat tréninky a užívat zázemí a benefity klubu bez účasti na závodech.


CHCETE SE STÁT ČLENEM NAŠEHO KLUBU?

Stačí si přečíst a vyplnit závaznou přihlášku účastníka do dětského Karting klubu Motokáry Hořovice.

PŘIHLÁŠKA DO KLUBU