Chcete se stát členem našeho klubu?

Stačí si přečíst a vyplnit závaznou přihlášku účastníka do dětského Karting klubu Motokáry Hořovice.

Otevírací doba

Najdete nás tu každý den od 1.4. do 30.10.2022

Náš leták

1. Mistrovský závod

1. mistrovský závod Colina Bártíka

Přečtěte si info z prvního závodu šestiletého Colina Bártíka, který se konal v Chebu 22. až 24. 3. 2022.

Závodní Karting Klub

Začněte, jako všechny dnešní hvězdy Formule 1. Vstupte do světa motorsportu, staňte se členy kartingového klubu Motokáry Hořovice!

Dětský kartingový klub Hořovice je určený pro začínající, ale i pokročilé jezdce od 4 do 12 let. V našem areálu poskytujeme plné zázemí dětskému kartingovému sportu.

Cílem klubu je zajistit optimální podmínky pro děti a rodiče se zájmem o motoristický sport, ať už úplné začátečníky, tak i pro pokročilé, zkušené jezdce hledající špičkové zázemí se všemi výhodami mateřské trati, tréninkových kapacit, koučingu zkušenými instruktory, ale i servisu, skladování s možnostmi zajištění špičkového materiálu a vybavení.

Děti ve věkové skupině od 4 do 6 let jezdí na homologovaných závodních motokárách o objemu motoru do 50 ccm.

Děti ve věkové skupině od 6 do 12 let jezdí na homologovaných závodních motokárách o objemu motoru do 60 ccm.

NABÍDKOVÉ PROGRAMY KLUBU:

1. Začátečník:

Zapůjčení klubové motokáry 50 ccm / 60 ccm, volné hodiny na dráze, školení jízdy a základy chování na dráze se zkušeným instruktorem, pravidelné tréninky, zapůjčení výstroje: přilba, rukavice, hrudní chránič, šíjový chránič.

2. Pokročilý:

Vyžaduje vlastní motokáru, obsah programu je: skladování motokáry v areálu v zabezpečeném skladu, kompletní servis, veškeré náplně – oleje, benzin, volné tréninkové hodiny na dráze, školení se zkušeným instruktorem, pravidelné tréninky, vyhodnocení telemetrie.

slide-kk-3
slide-kk-2
slide-kk-4

SPECIFIKA A FILOSOFIE DRÁHY

Dráha je zbudována s orientací na maximální bezpečnost při zachování náročnosti a intenzitě adrenalinového prožitku. Délka dráhy je 970 m, šíře se pohybuje od 6 do 7,5 m. Layout dráhy je variabilní s možností vytvoření mnoha variant okruhů i s možností tzv. jokera. Dráha je ohraničena bezpečnostními barierami z pneumatik pro šetrné zastavení motokáry při vyjetí z trati. Venkovní trať umožňuje trénink za jakéhokoli počasí a navyšuje tak konkurenční výhodu jezdců v případě závodu na mokré trati

NÁŠ SPOLEČNÝ CÍL

Cílem našeho programu je poskytnout všem jezdcům, kteří projeví zájem, účast na závodech mistrovství republiky v kategoriích 50ccm 2t, 60ccm mini 2t, 60ccm baby 2t, 60ccm easy 2t, pod hlavičkou Karting klubu Motokáry Hořovice.

Účast na závodech není povinností. Je možné jako člen absolvovat tréninky a užívat zázemí a benefity klubu bez účasti na závodech.